Prenosné Chybu Odpudzujúce Ventilátor Stolný Lietať Ventilátor Soft-stop Ventilátora Čepele Disorienting Letiaci Hmyz Pre Vonkajšie Pikniky Grilovanie

d87855
Skladom
€6.39 €9.83

Prenosné Chybu Odpudzujúce Ventilátor Stolný Lietať Ventilátor Soft-stop Ventilátora Čepele Disorienting Letiaci Hmyz Pre Vonkajšie Pikniky Grilovanie

Popis: 1. Aby Život Výhodné: S túto chybu odpudzujúce ventilátor, môžete opustiť páchnuce spreje, lepkavé flypaper a citronella sviečky pre environmentálnu chemicko-bezplatná alternatíva.Zabraňuje muchy a bugy z prerušenia váš čas ticho efektívne.

2. Vyhnúť Reflexné Režim: Chyby sa zabránilo tejto ventilátor a odmietne letieť kamkoľvek v blízkosti.Na holografický vzor na čepele ohyb svetla (odraz), pričom sa otáča, vytváranie neprirodzené prostredie, ktoré hmyzu odletieť z.Ako To Funguje: ventilátor čepele funkciu reflexné vzor, že zatiaľ čo v rotácii, sa lámu alebo ohyb svetla, disorienting letiaci hmyz.Vidia to narušenie svetlo ako nebezpečenstvo, a ako také budú držať preč od vás a vaše potraviny a nápoje.

3. Soft-stop Ventilátora Čepele: Tieto soft-touch premium ventilátor nože sú navrhnuté tak, aby boli flexibilné a nič, ale krehký.Navrhnutý tak, aby okamžite zastaviť, keď sa kontakt objekt.Uisťujeme vás, ak chcete použiť bez obáv zranil.

4. Jednoduchá obsluha & Konštantnú Rýchlosť: Stačí zapnúť ventilátor a pripravte sa, aby si vonku v pešti-free pokoj a ticho.Konštantná rýchlosť kotúča udržuje hmyzu dobre mimo dosahu ventilátor na všetky časy.

5. Ľahko sa prenáša: batériové, ľahký a ľahko prenosný, to eco-friendly chyba ventilátora je ideálny pre 4. júla, BBQs, pikniky, grilovanie, bazén strany, a zábavný hostí na verande, na palube alebo terasu.

Špecifikácie:

Názov: Chyba Odpudzujúce Ventilátor

Materiál: ABS plast

Nabíjanie metóda: USB+ nabíjateľná batéria

Balenie Zoznam:

1 x Chybu Odpudzujúce Ventilátor

Poznámky:

Vzhľadom na svetelné efekty a strelecké uhly, môžu tam byť nejaký farebný rozdiel, prosím pochopiť.

Vzhľadom na ručné meranie, je tam tolerancia do veľkosti výrobku.

Štítky: ventilátor lietať odpudzujúce, stop stop, chyba, elektrické repelent vonkajšie, konesky ultrazvukové repelent, chyba skus vec, sacie nástroj, gril, vonkajšie bulin, ventilátor lietať, spp vzduchom, hmyzu odrážanie.

Špecifikácia

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Pešti Typ: Muchy
  • Súbor Typ: No