2ks/set Akvárium Prítok Vstupný Filter z Nerezovej Ocele, Ryby, Krevety Oka Čistý Filter Stráže akvárium Príjem Nečistôt

d11228
Skladom
€1.11 €1.85

https://ae01.alicdn.com/kf/H82790dbafa4447079c27f3db2fb0f23eP.jpghttps://ae01.alicdn.com/kf/H82790dbafa4447079c27f3db2fb0f23eP.jpg 【Funkcie:] vyzýva

1. Materiál: akvárium prívod vody filter je vyrobený z nerezovej ocele a plastu; je odolný, kompaktný a nie je deformovaný.

2. Jemné oka: príjem filter kryt je ľahko skĺznuť cez nasávacie potrubie a oka je veľmi jemný, aby sa zabránilo sania malé ryby a krevety do filtra.

3. Jednoduché použitie: huba kryt je jednoduchý na používanie a priamo sa vzťahuje na prívod vody z filtra.Zabrániť inhalácie veľkého množstva nečistôt, ktoré môžu upchať filter systému.

4. Akvarijné ryby nádrž príslušenstvo: kovový filter trubice je ideálnou voľbou pre akvarijné ryby nádrže, ktoré môžu podporovať výmenu plynov a zvýšenie úrovne rozpusteného kyslíka.

5. Rozšíriteľnosť: gumy na križovatke akvárium prívod vody filter má určitý stupeň rozšíriteľnosť.Toto sa používa na nahradenie prívod vody filter kryt, ktorý prichádza s vonkajšou filtračné vložky alebo vodopád filter.

【Popis:] vyzýva

Oka z krytu filtra je malé, čo sa dá vyhnúť pri vdýchnutí slabé kreviet, a tiež zabrániť vdýchnutie veľké nečistoty z blokuje filtračný systém.

【Špecifikácie:] vyzýva

Veľkosť: 68*25 MM(S), 85*30 CM(L)

Vnútorný priemer: 12 mm(S), 16 mm(L)

Materiál: nehrdzavejúca oceľ, plast

Kategória: akvárium príslušenstvo

【Package Zahrnuté:] Vyzýva

2 * Filter nastavený 【Poznámky:] vyzýva

1. Prosím, aby 0-1 palcový chyba kvôli ručné meranie.Vďaka za vaše porozumenie.

2. Monitory nie sú kalibrované isté, položka farby zobrazené v aplikácii fotografie môžu byť ukazuje mierne líšiť od reálneho objektu.

Štítky: akvárium príjem, filter, oblasti akvárium filter, 120 oka filter, akvárium filter uv, akvárium odvodňovacej nádrže, akvárium box filtra, fluval akvárium filter, slim akvárium filter, akvárium filter zásuvky.

Špecifikácia

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Veľkoobchod,Dropshipping: Podpora