NARODIL sa DOSŤ Priesvitný Gél lak na Nechty Fialová Biela 10 ml Soak Off UV LED Gél Dlhotrvajúci Lak Semi-trvalé Nechtov Gél

d10799
Skladom
€1.99 €3.69

FUNKCIE A ŠPECIFIKÁCIE: Špecifikácie: Značka: NARODIL sa DOSŤ Typ: Gel Polish Farba Graf: 18 Farby na Výber Množstvo: 1 Fľaša Objem: Cca. 10 ml Zložka: Živice Dlhé Obdobie: O 30 Dní Vhodná Lampa: UV Lampa alebo LED Lampy Obsah balenia: 1 Fľaša 10 ml NARODIL CELKOM Soak Off Gél lak na Nechty Prečo si Vybrať Naše Gel Polish?Je vyrobené z zdravé, ekologické, šetrné, žiadne jedovaté, dráždivé chemické materiály.To je rýchle sušenie s akýmkoľvek UV Svetlo.Dlho trvajúce najmenej na 30 dní, fantastické a super svetlé nechty pre vás.Tento nechty gel polish je ľahko aplikovať a soak off.Umožňujú vám za professional alebo home nail art design.Profesionálny nail art darček pre seba, alebo svoju priateľku.Ako Používať Naše Gel Polish?Krok č. 1. Čisté Nechty, potom klip nechtov povrchu, ako je normálne nechty umenie procesu.Krok 2. Plne rošádu gel polish, to môže urobiť gel polish farba vyvážené. (Dôležité) Krok 3. Použiť Základný náter prvý,čo môžete urobiť gel polish trvajúce dlhšie, liek s UV lampa alebo LED lampy. (Je To Potrebné) Krok Č. 4. Aplikujte prvú vrstvu farby uv gél priamo, liek s UV lampy na 2 minúty, alebo liek s LED lampou za 60 sekúnd.Krok 5. Aplikovať druhú vrstvu farebného gel a potom okamžite liek s UV lampy na 2 minúty, alebo liek s LED lampou za 60 sekúnd.Krok 6. Kabát s č utrite gél stierka,liečiť UV lampa alebo LED lampy.Ako Odstrániť Naše UV Gel lak na Nechty? 1. Súbor klinec povrchu. 2. Použiť nechty utrite asi 7-10 minút. 3. Uplatňujú sa NARODIL CELKOM gélový odstraňovač odstrániť prebytočný gél. 4. Uplatňujú sa NARODIL PEKNÉ nechty kutikulu olej a masážou ho jemne.Jemný Tipy: 1. Vyhnúť sa všetky kontakte s pokožkou.Ak začervenanie alebo iné známky nežiaduce účinky vyskytnú, okamžite prerušte používanie. 2. Udržiavajte nepriedušne uzavreté.Uchovávajte mimo slnečného žiarenia.Uchovávajte mimo dosahu detí.UPOZORNENIE: Prosím, vyhnite sa kontaktu s pokožkou.V prípade nehody alebo ak sa necítite dobre, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc(ukážte etiketu, kedykoľvek je to možné)

Štítky: francheska gél, gellack uv, dnd nechty, grillz ženy, lak na nechty jednorožec, aceton, gél lak na nechty, číry gél lak na nechty, chameleon nechty, elite99.

Špecifikácia

  • Počet Kusov: Jedna Jednotka
  • Položka Druh: Nechty Gel
  • Číslo Modelu: ABA48963
  • Množstvo: 1 fľaša
  • Objem: 10 ml
  • Druh: gel polish
  • Zložka: Živica
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • NET WT: Cca.10 ml
  • Názov Značky: Narodil Celkom

S Schwerter
2021-01-28
4/5
conforme
Fodordavid10
2021-01-28
4/5
conforme
Vanchinhvkc
2021-03-26
5/5
Arrived quickly and well packaged. Product meets my expectations. Thank you to the seller
Z U B I L K I N
2021-01-28
4/5
conforme
Kamkev123
2021-04-12
4/5
Color is usually is