Micro permanentným Magnetom Vysokej Rýchlosti Motory na JEDNOSMERNÝ prúd 12 V 3000RPM 24V 6000RPM 30W Nastaviteľná Rýchlosť Obrátený V DC Motor Pre Smart Zariadenia

d78125
Skladom
€6.57 €6.92

Úvod motora

1. Názov produktu : 3420 Trvalý Magnet DC Motor S 12V 24V 2. Rozsah napätia : DC 12V Do DC 24V 3. Bez zaťaženia rýchlosť : Keď je motor je pripojený na DC 12V, motor sa otáča na 3000 otáčok za minútu.Keď motor je pripojený na DC 24 V, motor sa otáča pri 6000 otáčkach za minútu za minútu.Ďalšie parametre motora, nájdete v nasledujúcich motora parameter tabuľka. 4. Krútiaci moment : 12V je 1KGF.CM ; 24V je 2KGF.CM 5. Výkon : 30W 6. Smer otáčania motora : CW Alebo CCW ; Podpora Obrátil 8. Podpora nastavenie rýchlosti 9. Nízka úroveň hluku : 30 dB 10. V porovnaní s inými motormi, uhlíkové kefky tohto motora sa dajú vymeniť, zatiaľ čo iné motory nepodporujú výmenu. 11. Podpora nepretržitá 24 hodín práce ; v Rámci bežného použitia, životnosť motora je 5000 hodín. 12. Aplikácie: vata stroje; žacie stroje; hračky; dúchadlo; zmiešavač; eggbeater, inteligentného zariadenia atď.

Toto je popis, kvalitné materiály a konštrukcie na tento motor.

1. Použiť dvojité guličkové ložiská, aby sa hriadeľ motora viac únosnosti a menej trenia. 2. Cievka v rotor je vyrobený z medi, čo je viac vodivé a robí krútiaci moment motora väčšie. 3. Pomocou 2200GS kvalitné magnetické dlaždice, motor má vysoký efektívnosti práce a malé dynamické a strát.

Veľkosť je len orientačný,meranie bude mierne odlišné,venujte prosím pozornosť pred nákupom

Ako si kúpiť výrobky, ktoré potrebujete

Package Odpoveď : dostanete motorových Balíček B : dostanete motora a upevnenie na stenu Balíček C : dostanete motora a regulátora otáčok; Regulátor môže nastaviť rýchlosť motora ; Package : D: dostanete motora a regulátora otáčok; Regulátor môže nastaviť rýchlosť motora a meniť smer otáčania motora, štart a stop Package E : dostanete motora a bezdrôtový ovládač; Bezdrôtový ovládač môže ovládať smer otáčania motora, spustiť alebo zastaviť, a môžete na diaľku ovládať motorové pomocou diaľkového ovládania, ale to nie je odporúčané, aby sa príliš ďaleko, môžete zistiť, ako používať bezdrôtový ovládač z odkazov nižšie.Odkaz wireless controller : https://Dlhaluka-bj.sk/store/product/12V-24V-Motor-Forward-Reverse-10A-Wireless-Controller-2-Way-Output-Control-Two-Motors-In-Motor/5083520_4000016192877.html?spm=2114.12010612.8148356.2.70f04ed7mi3a0Z

Toto je obrázok z motorových

Aplikácia

Naše Služby

1. Váš miestny čas je odlišná od našej krajiny času, ale podľa Čína čas, máme odborníkov, ktorí vám pomôžu z 7.m.11 večer, nebudeme odkladu vaše podnikanie. 2. Po obdržaní vašej objednávky, vaša objednávka bude predložený na výrobu workshop okamžite, zabezpečíme vašu objednávku rýchlo. 3. Skôr, než si kúpiť, ak máte nejaké otázky, môžete nás kontaktovať najprv sme vám najviac uspokojivú odpoveď, a vám najviac rozumné rady. 4. S cieľom uľahčiť naše transakcie, môžeme prijať iné spôsoby platby. 5. Všetky motory boli testované ok pred doručenia v našej spoločnosti, vám pošleme oznámenie alebo obrázok produktu pred zásielky. 6. Môžeme prispôsobiť produkt podľa vašich požiadaviek, rozsah prispôsobenia je bez zaťaženia rýchlosť, napätia, krútiaceho momentu, priemer, hluk, život alebo veľkosť šachty atď. 7. Skôr, než dostanete výrobok, ktorý sme vám pripomenie, balenia, prepravy stav a vyhnúť sa strata balíka.Po prijatí tovaru, ak máte nejaké otázky, budeme zaobchádzať pre vás v prvý raz. 8. O našom obchode : môžete pridať pozornosť alebo zbierať našich obchodoch, pretože v našich obchodoch bude obsahovať viac zľavy pre fanúšikov tento obchod z času na čas, sme sa tiež podeliť s DIY elektronické zábavné videá.Stačí presunúť váš malý prst, nemusí platiť za cenu, môžete si niečo priaznivejší ako v iných kupujúcich.

Otázka Času

1. Výrobok dostal má problémy s kvalitou, čo by som mal robiť?

Odpoveď : Sme oceňujú kvalitu našich produktov veľmi veľa.Budeme prísne dohliadať na každý odkaz výroby a prísne kontrolovať kvalitu výrobkov pred zásielky.Preto pravdepodobnosť kvality výrobkov problémy, je veľmi malá.Ak výrobok má problémy s kvalitou, možno ste zaneprázdnený inými vecami, ale nemusíte sa obávať, môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť.Ale čas v Číne je odlišné od času vo vašej krajine.Keď sa na nás obrátite, možno sme spanie, ale odpovieme vám hneď, keď sme ísť do práce.Máme pre vás najlepšie riešenie, dúfam, že môžeme mať viac priateľskú spoluprácu, budeme aj naďalej podporovať každý váš projekt.Ďakujem.

2. Dúfam, že predávajúci zašle tovar na môj Čínsky agent.Čo by som mal robiť?

Odpoveď : obráťte sa priamo na nás, môžeme zaslať tovar na určené miesto podľa vašich požiadaviek.A celková cena zaslané do iných častí Číny bude nižšia ako cena odoslaný do vašej krajiny.

3. Čo mám robiť, ak som sa vyskytnú akékoľvek problémy, pred a po nákupe?

Odpoveď : kontaktujte nás, poskytneme vám najviac profesionálne služby, a dúfame, že vám pomôže pochopiť tento produkt a celý proces transakcií.

Toto je certifikácia výrobkov

Továreň; Workshop montážnej linky; Sklad; Mechanické práce diagram

Štítky: čína autá na elektrický pohon, elektric palety truck, schneider electric 3, dc motor tool, dynamo motora, 3000rpm motora, 24v dc motor striedavý, 12v motor, 12 volt dc motory 3600 ot. / min., 24v dc motor.

Špecifikácia

 • Konštrukcia: Trvalý Magnet
 • Alias 7: high rpm dc motor
 • Certifikácia: CE, ROHS
 • Druh: micro motora
 • Krútiaci moment: 12V 1KGF.CM ; 24V 2KGF.CM
 • Číslo Modelu: 3420 24v dc 12 volt motors
 • Názov Značky: ĎALEKO SPOLU
 • Alias 5: 12v high speed dc motor
 • Alias 9: micro dc motor, 12v hračka
 • Jednosmerný Prúd(A): 12V 2.42A ; 24V 2.76A
 • Commutation: Kefa
 • Výstupný Výkon: 30W
 • Názov Produktu: 12v dc high speed motor
 • Alias 8: high rpm 12v dc motor
 • Účinnosť: TJ 1
 • Alias 6: dc high rpm motor
 • Použitie: Domáce Spotrebiče
 • alias 2: motor high speed 12v
 • alias 1: micro high speed motors
 • alias 3: 12v dc motor high speed
 • Alias 4: dc micro motor high speed
 • Chrániť Funkcia: Drip-dôkaz

Borlonganjohnmichael
2021-03-20
5/5
There are small shortcomings, burrs, but do not affect the functionality. The cutters are symmetrical, there are no Lufts.
Kristineangelica Smile029
2021-03-20
5/5
There are small shortcomings, burrs, but do not affect the functionality. The cutters are symmetrical, there are no Lufts.