Neporaziteľný Háčik zadarmo Uterák Tvorivé držať Háčik Nastaviť Voľný Úder Kuchyňu, Kúpeľňu Dvere záves kúpeľňa Kuchyňa Háčiky

d91010
Skladom
€1.11 €1.50

Neporaziteľný Hák-bezplatné Uterák Tvorivé Háčik Nastaviť Voľný Úder Kuchyňu, Kúpeľňu Dvere

Unavený vyzdvihnutie pádu uteráky?TAK TO SME!To je dôvod, prečo zaviedli sme vás na našej Hák-bezplatné Uterák Hmatať, jedinečný spôsob, ako mať svoj uterák na mieste!

Vlastnosti Produktu:

JE TO AKO HÁČIK, ALE LEPŠIE – Padajúce uteráky sú spoločné vydanie s tradičnými háčiky, ale NIE NAŠE UTERÁK GRABBER!Silikónové uchopením ventil udržať vaše uteráky bezpečne zaistené!Jednoduché one push bezpečné a jedným ťahom ju vziať von!

BEZKONKURENČNÉ LEPIDLO - Stále komplikovanosti vášho domu až vŕtanie otvorov na vašich stenách?Postavený s invincibly ultra-silný samolepiace vzadu, náš uterák grabber pobytov na s jedným push!

ONE PUSH BEZPEČNÉ! – Zavesenie uterákov ešte nikdy nebolo jednoduchšie!Jednoducho tlačiť svoje uteráky do grabber!Robustné ešte jemný silikónový ventil udrží vaše uteráky bezpečne na mieste.Odstrániť len s hladkým vytiahnuť!Mäkký materiál bude bezpečné, uteráky bez trhania jemné tkaniny!

BEZPEČNÝ NA POUŽÍVANIE A DIEŤA-PRIATEĽSKÝ - Pravidelné háčiky nie sú len klzké na zavesenie, uteráky, ale aj nebezpečné, keď chodia do nich!Naše uterák grabber je jednoduché a bezpečné aj pre deti na použitie!Mäkký silikónový ventil sú jemné na dotyk, keď sa tlačí na uteráky v na tesný grip!

VŠESTRANNÝ DIZAJN - chromovaných plastové telo prichádza v elegantnej striebornej kovový povrch, ktorý len pridáva na estetické odvolanie miesto.Je to multifunkčný kus, ktorý môžete tiež dvakrát ako kľučky na dvere a skrine!

Návod Na Inštaláciu:

1. Prach, tapety, mastná, vosk, vodné plochy nie sú použiteľné pre samolepiace inštalácie.

2. Ak chcete nainštalovať, pevne stlačte, pre 1 minútu a nechajte ho stáť 24 hodín pred použitím ju, aby zabezpečila, že háčik je pevne pripojené.

Špecifikácie:

Veľkosť: 2.2* 4.2 cm

Hmotnosť: 20 g

Balenie Obsahuje:

1pc Háčik

Štítky: chladič pamäte ram, matný uterák háčik, háčik na stenu, háčik na bicykli, handričkou rack, háčik na uteráky, striebro hrnček háčik, utensilio cozinha, telo vešiak, potesi cozinha.

Špecifikácia

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Č. Háčikov: 1
  • Materiál: PVC

Polyakov 2000
2021-07-14
5/5
Everything is OK, in Minsk came quickly