Nastaviteľné Zeleniny, Zber Rezačkou Anti-Rezanie Kovu Prst Kryt Praktické Zber Zariadenie Strane Chránič Záhradnícke Nástroje

d128213
Skladom
€1.36 €1.71

Odrážky:

1、Zakrivené blade dizajn: klinec ochranný kryt je vyrobený z nerezovej ocele, ktorý je ľahko rezať a vhodné pre práce úspory.

2、Cut-odolná ochrana: Náš prst ochranné kryty sú vyrobené z odolného chemické vlákna materiálu.Ochrane kryty sú ľahké a pohodlné a vhodné na prsty, aby sa zabránilo prst kusy

3、Široko používané: Ideálne pre trhanie zeleniny a ovocia, ako sú fazuľa, jahody, jablká, pomaranče, hrozno, ale aj pre prerezávanie vetiev.Palec nôž šetrí čas tým, že bráni prsty z toho, že je zranený počas zber.

4、Jednoduché a ľahké použitie: sú veľmi ľahké nosenie, len položte palec nôž na svoj palec a vložte prst zábal na váš ukazovák na prácu.Poznámka: Keď sa nepoužíva, vyčistite ho a uchovávajte ju mimo dosahu detí

Popis:

Vyzdvihnutie anti-cut prst kryt na záhrade zeleninu orezávanie

Funkcie:

Zakrivené blade dizajn: klinec ochranný kryt je vyrobený z nerezovej ocele, ktorý je ľahko rezať a vhodné pre práce úspory.

Cut-odolná ochrana: Náš prst ochranné kryty sú vyrobené z odolného chemické vlákna materiálu.Ochrane kryty sú ľahké a pohodlné a vhodné na prsty, aby sa zabránilo prst kusy.

Široko používané: Ideálne pre trhanie zeleniny a ovocia, ako je paprika, fazuľa, jahody, jablká, pomaranče, hrozno, ale aj pre prerezávanie vetiev.Palec nôž šetrí čas tým, že bráni prsty z toho, že je zranený počas zber.

Jednoduché a ľahké použitie: sú veľmi ľahké nosenie, len položte palec nôž na svoj palec a vložte prst zábal na váš ukazovák na prácu.Poznámka: Keď sa nepoužíva, vyčistite ho a uchovávajte ju mimo dosahu detí.

Špecifikácia:

Porezaniu prst kryt materiál: chemické vlákna materiálu

Dĺžka: cca 6-8 cm/2.36-3.15 v

Klinec kryt materiál: nehrdzavejúca oceľ

Veľkosť: asi 2,5 * 1.5 * 4cm/0.98*0.59*1.57 v (veľkosť môže byť upravená, voľne)

Funkcie: román a kompaktný, ľahko ovládateľný

Použití: rastlinné ostreľovanie, trhanie zeleniny, orechov ostreľovanie

Balenie Zoznam:

Prst Kryt * 10

Klinec Kryt * 2

Štítky: xr telefón prípade ganesa.

Špecifikácia

  • Funkcia: Eco-Priateľský
  • Špeciálne Nástroje Typ: Iné
  • Materiál: Iné
  • Certifikácia: CIQ
  • Číslo Modelu: Palec picker

Delfi1998
2021-04-06
5/5
Complies with the description.
Ecvleryhow45
2021-04-06
5/5
Cool, impossible to cut this stuff, great.