Solárne Kryt Cievky Prílohu Auta Pevné Pevné Bazén Solárne Cievky, Rúrky Pre Bazén Kryty Z 10 metrov Na 24ft Široký A Viac

d81323
Skladom
€4.96 €9.01

Solárne Kryt Cievky Prílohu Auta Pevné Pevné Bazén Solárne Cievky, Rúrky Pre Bazén Kryty Z 10 metrov Na 24ft Široký A Viac

Odrážky: 1、Kompletná sada: Obsahuje 8 každý z popruhy (6 metrov dlhé x 1.v širokú x 0.05 v hustej), háčik a slučky, dosky, a pracky.Všetko, čo potrebujete pripojiť solárne kryt na pracovnej cievky.

2、Univerzálne Uchytenie: Funguje na bazén kryty z 10 metrov na 24ft široký a viac, všetky hrúbky 8 mm až 16 mm.Všetky značky solar kryty a všetky značky valcoch.

3、Jednoduchá Inštalácia: nestrácajte čas hádať a inštalácia je jednoduchá.

4、Auta Vrátane: stavebnice je bazén solárne cievky, rúrky a upevnenia auta.

5、Pevné a Robustné: materiál tieto solárne deka popruhy je robustný nylon, ktorý je pevný a robustný.Môžu udržať spojenie, tesný, a uistite sa, že odkaz je pevný a tvrdý.Budete mať nemusíte sa starať to bude voľné.Dobrý materiál je bezpečné a udržiava trvalé.

Popis:

Pripojenie solárnych kryt pre váš cievky s bazénom pravítko prílohu auta.Výhody zakrývania sú dobre známe: vyššie teploty, menej chemických použiť, a menej strát vody na vyparovanie.Vyrábame vysoko kvalitné prílohu auta, aby nahradiť ten, ktorý bol dodaný s vaším cievky, a bude trvať oveľa dlhšie.

Balenie Zoznam:

8*Solárne Kryt Cievky Prílohu Auta(Bez prejdite)

Štítky: bazén príslušenstvo fuente, pre plávať, tenké bazén float, bublina kryt bazén, bazén hračky potápať, bazén plávať, malý nafukovací bazén, bazén ohrievač solárny pohon, plavky, plavecké bazény, bazén filter silver.

Špecifikácia

  • Druh: Iné
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Solárne Kryt Cievky Prílohu Auta

Mazaev 91
2021-06-20
1/5
I didn't got it
Revarev E
2021-06-28
1/5
False information provided, and the part I have been so here I can anything with it. Costs a lot of money for me. Outrageous!!!