Varná doska Hansa hi-light bhc66506

d11487
Skladom
€233.07

Elektrický Sporák Hansa bhc66506

Indikácia zvyškového tepla

Funkcia udržiavanie tepla

Systém senzorov

Nemecký skla, keramiky Schott Ceran

Funkcia uzamknutia ovládanie

Funkcia lock nebudú, aby vaše deti, ak chcete povoliť panel nezávisle a ochranu pred popálením.Zámok bude tiež nie umožňujú meniť parametre počas prevádzky zariadenia, takže môžete bezpečne riešiť svoje záležitosti v čase, Ako panel pracuje na správnu silu.

Systém senzorov

Snímač systém riadenia umožňuje pohodlne a rýchlo vybrať vykurovacieho výkonu, nastavenie varenie čas alebo zapnúť zámok z detí.Pretože žiadne prvky zákon nad povrch, starostlivosť o veľmi jednoduchý a rýchly.Pevné profesionálov!

Technológia vykurovania Hilight

Táto technológia nahradená všetkých dlho známa "placky" a rýchlo získal srdcia kupujúcich.Volfrám špirály nahradiť pásky, ktoré sú umiestnené pod skla, keramiky.Pásku je ohrievaný len 10 sekúnd, a to sa stalo oveľa jednoduchšie starostlivosť pre takýto panel vďaka hladkým povrchom.

Funkcia udržiavanie tepla

Funkcia udržiavania tepla je určený na vykurovanie už pripravené pokrmy.Vybrané zóny udržiava teplotu 65 ° C, tak, že je pripravená na použitie teplé jedlo nemení jeho chuť a arómu a nehorí.

Indikácia zvyškového tepla

Zostatkové teplo indikátor správ, ktoré ohrevné zóny sú ešte stále horúce, napriek tomu, že to je už mimo."N" zvyškového tepla ikonu stop pálenie pri povrchová teplota je nižšia ako 50 stupňov a už neexistuje riziko popálenia.Táto funkcia je jedným z najviac užitočné z hľadiska bezpečnosti.

Nemecký skla, keramiky Schott Ceran

Vo všetkých sklo keramickou platňou a dosiek používame najlepšie skla, keramiky od nemeckého výrobcu Schott Ceran.Inovatívny výrobný proces robí Schott keramiky bezpečné, efektívne a spoľahlivé.

Časovač automatické vypnutie

Je to pre vás dôležité, že vajce, zvárané, nie premenil vajíčko, zvárané v pevnom?Potom použite časovač na varné dosky Hansa.Nastaviť požadovaný prevádzkový čas.Po uplynutí nastaveného času, vykurovacia zóna sa automaticky vypne.

Ochranné vypnutie ohrevu zón

Pre účely bezpečnosti, každej vykurovacej zóny je vybavený automatickým odstávky systému.Maximálny prevádzkový čas závisí od zvolenej vykurovacieho výkonu.Ak na dlhú dobu moc nemení, príslušné zóny vypnutý a zvyškového tepla označenie sa zobrazí.

Automatické Stroje закипания

Táto funkcia je ideálna pre varenie jedál, ktoré sa najprv rýchlo priviesť k varu, a potom rovnomerne guláš alebo smažiť na chvíľu.Varná doska pomocou tejto funkcie sa automaticky zníži teplotu vykurovacej zóny po určený čas potrebný na varu.

Rozmery

Rozmery výrobku sklokeramická varná doska: 575 × 518 × 50 mm.Rozmery výklenku: 560 × 490 × 40 mm.

* Vyššie uvedené obrázky vlastnosti a funkcie, ktoré sú informačného charakteru a môže sa líšiť v závislosti od konkrétneho modelu.

Služby na zabezpečenie Kvality Všetkých Tmall výrobky sú certifikované na predaj v Rusku.Expresná doprava dodávame zo skladu v Moskve kuriérom na vaše dvere.Ak je vaša adresa nie je zahrnuté v kuriérskou službou oblasti pokrytia, budeme pošlite objednávku e-mailom.Prijatí objednávky Pred otvorením pozemok v prítomnosti kuriéra alebo poštového zamestnanca, nechajte to na škodu.Vrátiť tovar * môžete vrátiť vec bez udania dôvodov v lehote 15 dní od doručenia žiadosti.

* Predmet uložiť komodity zobrazenie a neporušenosť obalov, s výnimkou tovar riadnej kvality záznamy, schválené постановлениями vlády Č. 55 z 19.01.1998 a Č. 942 od 10.11.2011 (T. H. Tovaru osobnej hygieny a starostlivosti o deti, pletený tovar, riad, atď.), a tovar so individuálne definované vlastnosti.

Informácie o predajcovi Názov LLC "Elko Rus".Adresa registrovaného sídla RF, 143441, Moskovská oblasť, Krasnogorsk okres, P/O putilkovo, Ulica 69 km MKAD, strana 7, office 506. Režim prevádzky Obchodu Režim: po celý deň.Podpora režime: 09:00 do 18:00 (Moskovského času).Štátne evidenčné číslo záznamu o zriadení právnickej osoby, 1175024024130

Štítky: vstavaný plynový sporák, tábor plynový sporák, prívesok slnko, Rúra, kvet života, hamsa ruky, plynový sporák, mini rúra, šperky z nerezovej ocele, varná doska plyn.

Špecifikácia

  • varná doska: Four-cooker
  • Číslo Modelu: Bhc66506
  • Typ Produktu: Bulit-v Keramickou Platňou
  • Názov Značky: Hansa
  • Výkon (W): >3001W
  • Certifikácia: ce